Jarraian, ikasturte hasieraren DATAK eta GELAK aurkituko dituzue:


BATXILERGOA – Irailak 15 – (08:00-tan)

1.maila

  • 1BT1 – 4121 gela
  • 1BT2 – 4115 gela

OHARRA: 4.eraikinaren sarreran talde bakoitzaren ikasle-zerrenda ageriko da.

 

2.maila

  • 2BT1 – 2209
  • 2BT2 – 2206

OHARRA: 2.eraikinaren sarreran talde bakoitzaren ikasle-zerrenda ageriko da.

 


GOI MAILAKO Lanbide Heziketa:

2. maila: Irailak 14

Goizez (08:00-tan)

  • 2FM3A – Fabrikazio Mekanikoaren Produkzioaren Programazioa – 1118 gela
  • 2AR3 – Automatizazio eta Robotika Industriala – 1204 gela
  • 2AF3 – Administrazio eta Finantzak – 2008 gela
  • 2DF3 – Fabrikazio Mekanikoko Diseinua – 2205 gela

Arratsaldez (13:30-tan)

  • 2MT3 – Eraikuntza Metalikoak – 1104 gela
  • 2FM3B – Fabrikazio Mekanikoaren Produkzioaren Programazioa – 1117 gela
  • 2MK3 – Mekatronika Industriala – 1204 gela

 

1.Maila: Irailak 16 ( 08:00-tan )

  • 1AR3 – Automatizazio eta Robotika Industriala – 1201 gela
  • 1MK3 – Mekatronika Industriala – 1211 gela
  • 1DF3 – Fabrikazio Mekanikoaren Diseinua – 4120 gela
  • 1FM3(A/B) – Fabrikazio Mekanikoaren Produkzioaren Programazioa – 1117/1118 gelak
  • 1MT3 – Eraikuntza Metalikoak – 1104 gela
  • 1AF3 – Administrazio eta Finantzak – 2204 gela

ERDI MAILAKO Lanbide Heziketa:

2. maila: Irailak 21

Goizez (08:00-tan)

  • 2SG2 – Soldadura eta Galdaragintza – 2107 gela

 

Arratsaldez (13:30-tan)

  • 2MK2 – Mantenu Elektromekanikoa – 1203 gela
  • 2ME2 – Mekanizaketa – 1118 gela
  • 2PA2 – Mendekotasun Egoeran dauden Pertsonei Arreta – 2006 gela

 

1. maila: Irailak 23 (08:00-tan)

  • 1SG2 – Soldadura eta Galdaragintza1103 gela
  • 1MK2 – Mantenu Elektromekanikoa1203 gela
  • 1PA2 – MendekotasunEgoeran dauden Pertsonei Arreta2005 gela
  • 1ME2 – Mekanizaketa2207 gela

 


OINARRIZKO Lanbide Heziketa (OLH):

2. maila: Irailak 28 ( 13:30-tan )

  • 2MEK1 – Fabrikazio Mekanikoa –  2S15 gela
  • 2KA1 – Ibilgailuen Mantenua (KARROZERIA) – 2003 gela
  • 2ELM1 – Ibilgailuen Mantenua (AUTOMOZIOA) – 2S14 gela
  • 2SU1 – Sukaldaritza – 2004 gela

 

1. maila: Irailak 30 ( 08:00-tan )

  • 1MEK1 – Fabrikazio Mekanikoa 2S15 gela
  • 1KA1 – Ibilgailuen Mantenua (KARROZERIA)2003 gela
  • 1ELM1 – Ibilgailuen Mantenua (AUTOMOZIOA)2S14 gela
  • 1SU1 – Sukaldaritza2004 gela

20 / 21 IKASTURTEAREN HASIERA DATAK

ADI! COVID-19 dela eta, Hezkuntza Sailak ikasturte hasierako datak aldatu ditu! Jarraian dituzu data berri horiek.

boligrafoa1350x450

IKASTURTEAREN AURKEZPENA:

Ikasturtearen aurkezpena lehen eguneko (aurrez aipatutakoak) lehen orduan egingo da. Klaseak goizez dituztenen kasuan goizeko 08:00tan eta arratsaldez* dituztenek 13:30tan. Aurkezpenarekin amaitu ondoren, ohizko klaseak hasiko direlarik.

Arratsaldeko taldeak honakoak dira: 

  • OLH: 2.maila guztiak.
  • Erdi Maila: 2PA2, 2ME2 eta 2MK2
  • Goi Maila: 2FM3B, 2MT3 eta 2MK3.

Ordutegi, egutegi eta bestelako zenbait informazio aurkitu daiteke jarraian dagoen estekaren bitartez.

goierrieskola

Lantokiko Prestakuntza (FCT) IRAILEAN

OHARRA: Lantokiko Prestakuntza (FCT) irailean hasi behar dutenenentzako aurkezpena data:

Irailak 11, ostirala, eguerdiko 13:00tan.

3009. gelan (Areto Nagusian)

Koadernoa_Goierri_Eskola

AUTOBUS ZERBITZUA

Sakana eta Urolako autobus zerbitzua Irailaren 14-an hasiko da.

Ordutegiak, geldiuneak eta bestelako informazioa jarraian dagoen botoiaren bitartez duzu eskuragarri.

goierri_bus

©2022 GOIERRI ESKOLA. 

Contacto

Lehenbailehen erantzuten saiatuko gara - Procuraremos responder lo antes posible

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?